Zažít Vimperk jinak

Dne 14.09.2019 jsme se společně se s místním chlapeckým oddílem zúčastnili akce s názvem „Zažít Vimperk jinak“, kde jsme se utábořili se svým tee-pee naproti pizzerii Marco a představili sebe a svoji činnost obyvatelům Vimperka a okolí. Návštěvníci si v našem stanu mohli prohlédnout nejrůznější skautské šátky a fotografie z letošního tábora, zkusit si zahrát tradiční skautskou hru „Kimovku“ (pro malé návštěvníky byla k dispozici zjednodušená verze), vyzkoušet si práci s buzolou a azimutem, či si ve volné chvíli vyluštit morseovku. Také jsme se společně s naší skupinkou zúčastnili vědomostního kvízu, ve kterém jsme skončili na krásném druhém místě. Všichni jsme si ten den užily, jak se patří a příští rok si to rozhodně zopakujeme!